O násHistorie

Historie naší společnosti začíná v roce 2010 získáním živnostenského oprávnění a začátkem podnikáni „na vlastni pěst“.

Já, zakladatel společnosti, Lukáš Pařízek, jsem vystudoval elektrotechnickou školu a po studiích se oboru dále věnoval ve třech zaměstnáních – začalo to montáží výtahů, dále jsem působil v Dopravním podniku hlavního města Prahy a poslední pozice byla ve středně velké firmě zaměřující se na montáže slaboproudých elektrotechnických zařízení.

Po cenných zkušenostech u těchto společností jsem se rozhodl pro své vlastni podnikání, zprvu zaměřující se opět na slaboproudé systémy. Pracoval jsem jako subdodavatel u několika velkých společností, kde jsem se seznámil se svým spolupracovníkem. Způsob naší práce a uvažování nad ní nám byl velmi blízký a společné podnikání tedy byla jasná volba. Tehdy jsme také začali získávat vlastni klientelu a díky kladným referencím jsme začali pracovat již bez spolupráce jiných firem pro své vlastni zákazníky. Tak tomu je až do dnešního dne. Na základě poptávky našich zákazníků jsme svou oblast postupně rozšiřovali o další obory a v současné době nabízíme kompletní služby v oblasti elektromontáží – silnoproud i slaboproud. Náš tým se v tuto chvíli skládá ze tří stabilních a dvou smluvních techniků. Dnes jsme schopni zákazníkovi nabídnout návrh projektu, inženýring, realizaci, revizi, kolaudaci a následné udržovaní bezchybného provozu instalovaných zařízení a technologií.

Snažíme se práci odvádět tak, abychom byli s výsledkem spokojeni a nemuseli se za něj stydět. Realizujeme projekty tak, jak bychom je realizovali pro sebe. Naším cílem je spokojený zákazník.
Tradice od roku 2010

Od roku 2010 se aktivně věnujeme elektromontážím, učíme se novým technologiím a získáváme cenné zkušenosti.


Rychlost

Vaše požadavky se vždy snažíme zpracovat v co možná nejkratším čase. V případě havárií individuálně, či přednostně.


Zodpovědnost

Naší práci bereme velmi vážně. Bezpečnost je vždy na prvním místě.


Kvalita služeb

Pro svou práci používáme nejmodernější technologie a kvalitní materiál. Take díky pravidelnému školení techniků jsme schopni nabídnout služby na nejvyšší možné úrovni.

Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

Kontakt


Lukáš Pařízek

+420 725 584 064

parizek@elmonto.cz

Kde nás najdete?


Strojnická 999/11
Praha 7 – Holešovice
170 00