Rekonstrukce
Rekonstrukce

V případě, že plánujete nějaký projekt, jsme schopni Vám poradit a zapojit se již od samého začátku. Spolupracujeme s projektanty, jsme schopni zajistit inženýring, stavební dozor a samozřejmě realizaci.

V případě výstavby i rekonstrukce je dobré, když začneme komunikovat co nejdříve. Poradíme již při projektování a jsme schopni Vám předat naše dlouholeté zkušenosti.

Realizaci zajistíme „na klíč“, tak aby vás co nejméně zatěžovala. Po jejím dokončení Vám zajistíme revizní zkoušky i dokumentaci z realizace.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat.


POPTAT ŠLUŽBY


Projekt

Na základě platných českých předpisů musí být každá elektrická instalace realizována dle projektové dokumentace vypracované autorizovaným projektantem.


Realizace

Realizaci dle projektové dokumentace smí provádět pouze certifikovaný technik s platným oprávnění. Při realizaci je nutné dodržet správný postup prací, aby vše fungovalo tak jak má.


Revize

Revizní technik zkontroluje provedení, provede měření a pokud je vše v pořádku vystaví zprávu o revizi.


Servis

Revizí naše účast nekončí. Jsme připraveni se o zákazníka starat dlouhodobě a v případě potřeby provést potřebný zásah, servis.


Poptávkový formulář

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím tohoto poptávkového formuláře. Odpovíme vám vždy do 24 hodin.

  Jméno a příjmení

  Společnost

  Email

  Telefon

  Vaše zpráva

  Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

  Kontakt


  Lukáš Pařízek

  +420 725 584 064

  parizek@elmonto.cz

  Kde nás najdete?


  Strojnická 999/11
  Praha 7 – Holešovice
  170 00