Datové a slaboproudé rozvody
Naše služby

Datové rozvody jsou dnes již naprosto běžnou a nezbytnou součástí budov. Ať už se jedná o metalický (drátový) rozvod počítačové sítě LAN, bezdrátovou síť Wi-Fi, televizní rozvody nebo ozvučení, jsme schopni vám navrhnout kvalitní a spolehlivý systém, který splní vaše nejnáročnější požadavky.

S datovými rozvody máme velké zkušenosti, odzkoušeno máme mnoho zařízení a technologií a jsme proto schopni vám navrhnout správný systém a vybrat spolehlivá a cenově dostupná zařízení.

Kromě návrhu a realizace datových rozvodů nabízíme také jejich správu, servis a úpravy. Pokud máte o tyto služby zájem, neváhejte nás kontaktovat.


NAŠE SLUŽBY


Datové sítě LAN

Navrhneme a zrealizujeme pro Vás datové sítě metalické i optické. Máme v této oblasti mnohaleté zkušenosti.


Wi-Fi

Ať již se jedná o malou domácí nebo velkou podnikovou síť, nalezneme pro vás optimální řešení.


Televizní rozvody

Televizní rozvody pro domácnost, společná televizní anténa pro bytové domy nebo satelitní příjem, s tím vším jsme Vám schopni pomoci.


Ozvučení

Rádi Vám pomůžeme jak s plošným ozvučením komerčních prostor jako jsou obchody a restaurace, tak s ozvučení u Vás doma na terase.Datové rozvody a Wi-Fi

Datové rozvody ať již drátové systémy LAN či bezdrátové Wi-Fi jsou dnes již samozřejmostí a těší se velké oblibě uživatelů.
VÍCE


Ozvučení objektů

Ozvučení objektů je běžné hlavně v komerční oblasti, ať již v restauraci či kadeřnictví. Pomůžeme vám ale také ozvučit Vaší domácnost.
VÍCE


Televizní rozvody

Televizní rozvody, ať již po vašem bytě, či v celém bytovém domě jsou již dlouhou dobu standardem.
VÍCE


Domovní telefony a zvonky

Domovní telefony jsou nezbytností v bytových domech ale i vhodným doplňkem v rodinných domech. Možné varianty jsou přenos pouze hlasu a nebo i obrazu.
VÍCE


Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

Kontakt


Lukáš Pařízek

+420 725 584 064

parizek@elmonto.cz

Kde nás najdete?


Strojnická 999/11
Praha 7 – Holešovice
170 00