Montáže a nastavení Wi-Fi a LAN sítí
Naše služby

Datové rozvody jsou naprosto nezbytné v komerční oblasti – kanceláře, obchody, výroba. V oblasti rezidenční jsou již také velmi běžné a jejich instalace je přínosná. Nejběžněji používané metalické rozvody doplňují optické rozvody a Wi-Fi připojení je dnes naprostou samozřejmostí.

Wi-Fi a LAN sítě je důležité kvalitně navrhnout ještě před realizací. Pro to je nezbytná analýza potřeb zákazníka a dostatek informací o objektu, kde má být síť instalována. Poté je možné vypracovat projekt, podle kterého bude síť realizována. Po realizaci datových rozvodů je potřeba vše správně propojit a nastavit, aby síť plnila své účely. Důležité je v dnešní době myslet i na bezpečnost počítačové sítě, proto při nastavování počítačové sítě aplikujeme nejnovější poznatky v oblasti bezpečnosti.

Máme bohaté zkušenosti jak s malými sítěmi z rezidenční oblasti, tak se sítěmi velkého rozsahu z oblasti komerční. Neváhejte se proto na nás obrátit se svými požadavky.


POPTAT ŠLUŽBY


Analýza

Probereme s vámi vaše představy a potřeby pro vaší síť.


Projekt

Na základě analýzy navrhneme vhodné řešení a vytvoříme projektovou dokumentaci.


Realizace

Dle vypracovaného projektu provedeme realizaci.


Servis

Nabízíme vám záruční i pozáruční servis, jsme schopni realizovat úpravy a rozšíření.


GalerieReference


No more posts

Poptávkový formulář

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím tohoto poptávkového formuláře. Odpovíme vám vždy do 24 hodin.

  Jméno a příjmení

  Společnost

  Email

  Telefon

  Vaše zpráva

  Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

  Kontakt


  Lukáš Pařízek

  +420 725 584 064

  parizek@elmonto.cz

  Kde nás najdete?


  Strojnická 999/11
  Praha 7 – Holešovice
  170 00