Elektromontáže – nové rozvody a rekonstrukce
Naše služby

Každá stavba i průmyslové objekty se neobejdou bez elektroinstalace. Hlavním předpokladem elektroinstalací je především kvalita provedené elektromontáže, která zajistí bezproblémové využívání elektrické energie po dobu desítek let. Pokud hledáte firmu s dlouholetou praxí, která pro Vás provede jakékoliv úkony související s elektroinstalacemi a elektromontážemi, pak se obraťte na nás. Operujeme převážně v Praze a okolí, ale i po celém území ČR.

Realizujeme silnoproudé elektrické rozvody nejen v obchodních, administrativních a průmyslových objektech, ale i v bytové výstavbě včetně rodinných domů. Individuální požadavky našich zákazníků plníme přesně dle dohody. V rámci každé elektroinstalace vám vypracujeme bezplatnou nabídku a návrh nejvhodnějšího řešení splňující vaše požadavky.


NAŠE SLUŽBY


Projekt

Každá práce by měla začít projektem. Ať už se jedná o novostavbu či rekonstrukci, tak i menší úpravy, kde si se zákazníkem ujasníme jeho potřeby a požadavky.


Realizace

Dle projektu či požadavků klienta provedeme instalace dle naplánovaného harmonogramu a s co nejmenším omezením našeho zákazníka.


Revize

Každý zásah do elektrických instalací by měl být zakončen revizní zkouškou.


Servis

Dokončením projektu naše činnost nekončí. O naše zákazníky se staráme dlouhodobě.Vypínače a zásuvky

Vypínače a zásuvky jsou základním prvkem každé elektroinstalace. Jejich výběru a umístění je dobré věnovat dostatečnou pozornost.
VÍCE


Osvětlení

Ať už se jedná o osvětlení výrobní haly, ložnice či nasvětlení kuchyňské linky za pomocí LED pásku, vždy je důležité vybrat ten správný typ svítidla.
VÍCE


Jističe, stykače a rozvaděče

Rozvaděč je jakýmsi centrem elektroinstalace. Jističe a proudové chrániče jsou zase důležitý bezpečnostní prvek, který chrání Váš majetek a Vaše zdraví.
VÍCE


Elektro přípojky včetně přihlášky

Elektrická přípojka je nezbytná, abychom mohli odebírat elektrickou energii od dodavatele. Jsme schopni vyřídit nezbytné podklady a přípojku pro vás vybudovat.
VÍCE


Elektroměry

Každý dodavatel měří množství odebrané elektrické energie za pomocí elektroměrů a na základě změřeného množství vystaví vyúčtování.
VÍCE


Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

Kontakt


Lukáš Pařízek

+420 725 584 064

parizek@elmonto.cz

Kde nás najdete?


Strojnická 999/11
Praha 7 – Holešovice
170 00