Montáže a zapojení vypínačů a zásuvek
Naše služby

Vypínače a zásuvky jsou jedním ze základních prvků každé elektroinstalace. Jejich výběru a umístění je dobré věnovat dostatečnou pozornost.

V současné době je nabídka vypínačů a zásuvek skutečně veliká a vybere si z ní určitě každý. Na rozdíl od kabeláže, která je skrytá ve zdech, vypínače a zásuvky zůstávají na očích a stávají se nedílnou součástí každého interiéru. Je proto dobré vybrat takový design, který se bude do daného interiéru hodit, případně vhodně splyne a bude se snažit být nenápadný. Je možné vybírat od velmi levného, klasického designu až po provedení například skleněné, kožené či dřevěné.

Kromě designu je nutné vypínače a zásuvky vhodně umístit. Pokud se realizují zcela nové rozvody, je možné rozmístit vypínače a zásuvky logicky a pohodlně, aby jejich ovládání a užívání bylo co nejpohodlnější.

V neposlední řadě je vhodné zvolit také kvalitní přístroje. Za dlouhá léta a velké množství instalací máme zkušenosti a víme, které výrobky z důvodů kvality a spolehlivosti jsou dobré a kterým se raději vyhnout. S vhodným výběrem Vám určitě rádi pomůžeme.


POPTAT ŠLUŽBY


Funkce

Není vypínač jako vypínač. Na každé místo je nutné vybrat vhodný vypínač s požadovanou funkci a přivést správné kabely ve správném počtu.


Design

Vypínač je viditelný prvek, který by měl zapadat do interiérů kde je instalován. Jeho výběru je vhodné věnovat zvýšenou pozornost.


Kvalita

Kvalita není zanedbatelná věc. Málo kdo chce vypínače často měnit. My máme zkušenosti s většinou výrobců a modelů a rádi zákazníkovi poradíme.


Cena

Cena je další rozhodující parametr při výběru. Cenové rozpětí je opravdu veliké a je proto nutné vybrat ten správný model dle možností nebo požadavků zákazníka.


GalerieReference


No more posts

Poptávkový formulář

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím tohoto poptávkového formuláře. Odpovíme vám vždy do 24 hodin.

  Jméno a příjmení

  Společnost

  Email

  Telefon

  Vaše zpráva

  Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

  Kontakt


  Lukáš Pařízek

  +420 725 584 064

  parizek@elmonto.cz

  Kde nás najdete?


  Strojnická 999/11
  Praha 7 – Holešovice
  170 00