Chytrá elektroinstalace i domácnost
Naše služby

Chytrá elektroinstalace zajišťuje optimální vnitřní prostředí pro komfort osob prostřednictvím stavební konstrukce, techniky prostředí, řídicích systémů, služeb a managementu. Dům je efektivní ekonomicky, energeticky i z hlediska působení na vnější prostředí a umožňuje víceúčelové použití a rekonfigurace. Inteligentní dům reaguje na potřeby obyvatel s cílem zvýšit jejich pohodlí, zpříjemnit jim zábavu, zaručit co nejvyšší bezpečí a snížit náklady na provoz. Často se také používají termíny jako „digitální domácnost“, „digitální dům“ nebo „chytrý dům“.

Realizace inteligentního domu začíná projektem, který definuje rozsah celého řešení, které je vždy modulární. Srdcem inteligentního domu je centrální systém, který díky potřebné centrální infrastruktuře a jednotlivým aktivním prvkům pomáhá automatizovat provoz domu. Ovládání a řízení celého systému je velmi jednoduché a intuitivní. Inteligentní dům se samozřejmě také stará o zabezpečení domácnosti a poskytuje Vám kdykoliv a kdekoliv přehled o aktuálním stavu. Důležitým faktorem je optimální a efektivní ovládání tepelné techniky, díky čemuž se dosahuje velkých finančních úspor a systém je tím šetrný k životnímu prostředí. Samozřejmostí je napojení veškerého osvětlení do centrálního systému a navázání na Vaše činnosti. Inteligentní dům umožňuje velmi komfortní komunikaci mezi členy domácnosti a v neposlední řadě se stará i  o zábavu.


NAŠE SLUŽBY


PohodlnéBezpečnéAutomatickéÚsporné
KNX

KNX je otevřený, decentralizovaný sběrnicový systém používaný na celém světě. Díky této sběrnici mezi sebou komunikují snímače, ovladače a ostatní systémové komponenty.


INELS

INELS je označení produktů českého výrobce ELKO EP, který vyrábí komponenty pro chytré domy komunikující po sběrnici nebo bezdrátově pomocí radiových vln.


Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

Kontakt


Lukáš Pařízek

+420 725 584 064

parizek@elmonto.cz

Kde nás najdete?


Strojnická 999/11
Praha 7 – Holešovice
170 00