Kamerové systémy – CCTV
Naše služby

Kamerové systémy CCTV jsou dnes již naprosto běžným prvkem ochrany majetku. Tyto technologie v posledních letech prošli velmi silným vývojem a nabízejí mnoho služeb. Dříve používané analogové systémy jsou dnes ve velkém nahrazovány moderními IP digitálními systémy, jejichž instalace a případná modernizace je mnohem jednodušší.

IP kamerové systémy jsou napojeny na datovou síť LAN, po které jsou schopny se také napájet a je možné ke kameře vést pouze jeden kabel. Kamery i jejich záznamová zařízení nabízejí sofistikované video analýzy a jsou schopny zaznamenat (nebo nás upozornit) například na pohybující se objekty, na odložený či naopak odnesený předmět, mohou rozpoznávat tváře, počítat osoby apod.

Živý obraz z kamer je možné sledovat na lokálním monitoru, ale také vzdáleně například na svém mobilním telefonu. Samozřejmostí je možnost napojení na službu pult centrální ochrany (PCO), která v návaznosti na alarmové hlášení ze systému EZS může provést prvotní a základní průzkum objektu.


POPTAT ŠLUŽBY


Moderní technologie

IP kamery připojené do datové sítě nabízejí velké možnosti videoanalýzy a zpracování obrazu.


Detekce pohybu

Za pomocí systému detekce pohybu mohou kamery nahrávat pouze ve chvíli, kdy je na obrazu zaznamenán pohyb.


Přepis záznamů

V případě že dojde na záznamovém zařízení prostor, záznam se nezastaví, ale začne automaticky přepisovat nejstarší záznamy.


Vzdálený přístup

Na obraz z kamer je možné se podívat kdekoliv na světě on-line, například z Vašeho mobilním telefonu.


GalerieReference


No more posts

Poptávkový formulář

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím tohoto poptávkového formuláře. Odpovíme vám vždy do 24 hodin.

  Jméno a příjmení

  Společnost

  Email

  Telefon

  Vaše zpráva

  Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

  Kontakt


  Lukáš Pařízek

  +420 725 584 064

  parizek@elmonto.cz

  Kde nás najdete?


  Strojnická 999/11
  Praha 7 – Holešovice
  170 00