Naše služby

Svítidla a umělá osvětlení se již dávno stala naprostou samozřejmostí a jsou nedílnou součástí elektrických instalací. Ať už se jedná o osvětlení výrobní haly, ložnice či kuchyňské linky, vždy je důležité vybrat ten správný typ svítidla.

Je důležité zaměřit se na několik důležitých parametrů vycházejících z místa instalace konkrétního osvětlení. V případě osvětlení pracovních prostor, je důležité, aby světlo bylo v prostoru rozptýleno rovnoměrně, jeho barva byla „přirozená“ – co nejbližší dennímu světlu a jeho intenzita dostatečná, splňující hygienické předpisy. V případě osvětlení prostor rezidenčních (domácnosti)  je důležité umístění svítidla. Do prostor chodeb, sociálního zařízení, pracoven a kuchyní se více hodí světlo vyzařující barvu „denní“ bílou. V takovém světle se dobře pracuje a barvy nejsou příliš zkreslené. V prostorách určených pro odpočinek, obývací pokoje a ložnice se více hodí světlo tlumené o nižší intenzitě a vyzařující barvu takzvaně „teplou“ bílou – připomínající běžné wolframové žárovky či barvu světla, kterou vyzařují svíčky.

Dalším velmi důležitým parametrem je vzhled samotného svítidla. V komerčních prostorech se velmi často používají svítidla méně nápadná (přisazená na strop, případně do stropu zapuštěná). V domácím prostředí se častěji používají svítidla závěsná, přisazená, bodová, nástěnná – jejich design doplňuje interiér ve kterém jsou instalovány a je dobré jejich výběru věnovat pozornost.

S tím vším Vám velmi rádi poradíme a elektrické rozvody přizpůsobíme již při jejich realizaci konkrétním svítidlům, která budou v prostoru instalována.


POPTAT ŠLUŽBY


Intenzita

Je důležité, aby svítidlo vyzařovalo dostatečné množství světla, ale ne příliš mnoho.


Barva

Teplota chromatičnosti určuje, jakou barvu světla zdroj vyzařuje – od teplé bílé až po studenou bílou. Do každého prostoru se hodí barva jiná.


Design

Svítidla jsou součástí prostor, v nichž jsou instalována a je třeba, aby dobře ladila. Nabídka je skutečně veliká.


Cena

Cena svítidel je také důležitým parametrem. Je možné vybrat vhodná svítidla za velmi nízké ceny, stejně tak i svítidla velmi drahá.


GalerieReference


No more posts

Poptávkový formulář

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím tohoto poptávkového formuláře. Odpovíme vám vždy do 24 hodin.

  Jméno a příjmení

  Společnost

  Email

  Telefon

  Vaše zpráva

  Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

  Kontakt


  Lukáš Pařízek

  +420 725 584 064

  parizek@elmonto.cz

  Kde nás najdete?


  Strojnická 999/11
  Praha 7 – Holešovice
  170 00