Zabezpečení objektů
Naše služby

Zabezpečení objektů prováděné pomocí elektrických zařízení je dnes běžným a velmi žádaným prvkem. Existuje několik možností, které můžeme pro ochranu majetku použít a ideální je jejich kombinace včetně použití mechanického zabezpečení.

Základní a již dlouhá léta využívanou technologií jsou elektronické zabezpečovací systémy tzv. EZS. Tyto systémy jsou tvořeny zejména pohybovými detektory uvnitř či vně objektu, magnetickými kontakty na oknech a dveřích a dalšími čidly propojenými do bezpečnostního systému, který hlídá vstupy do objektu proti násilnému vniknutí. Dalším, dnes již také hojně využívaným systémem jsou kamerové systémy. V neposlední řadě jsou používány systémy elektronické kontroly vstupu (čtečky karet pro otevření dveří, turnikety apod.), které zabraňují neoprávněnému vstupu do střežených prostor.

Všechny tyto systémy je možné na sebe navázat a vzájemně je mezi sebou propojit, aby byla ochrana zajištěna na maximální možné úrovni.

Pro správné fungování instalovaných systémů je nejprve nutné vytvořit analýzu, do které jsou zahrnuty jak bezpečnostní rizika, tak potřeby nerušeného užívání střežených prostor a na základě této analýzy se navrhne a zrealizuje zabezpečení objektu.


NAŠE SLUŽBY


Ochrana majetku

Elektronické zabezpečení, ať již „alarm„ či kamerový systém patří k základním a velmi účinným prvkům zabezpečení objektů.


Kontrola

Díky mobilním aplikacím můžete mít svůj majetek pod kontrolou z jakéhokoli místa na světě.


Pult centrální ochrany

Zabezpečovací systémy mohou komunikovat s bezpečnostní agenturou, která v případě narušení vyšle na místo hlídku.


Pojistné události

V případě pojistné události je komunikace s pojišťovnou snažší a máte vyšší možnost získat adekvátní pojistné plnění.Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Elektronické zabezpečovací systémy nám signalizují, ať už místně či vzdáleně, narušení střeženého objektu.
VÍCE


Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy nám umožňují vzdálený náhled na střežený objekt a zaznamenávají jeho případné narušení.
VÍCE


Přístupové systémy (EKV)

Přístupové systémy, takzvaně elektronická kontrola vstupu, řídí a ovládají možnost vstupu do objektů.
VÍCE


Pult centrální ochrany (PCO)

Pult centrální ochrany je vzdálená služba, která monitoruje použité systémy, vyhodnocuje a kontroluje případné narušení objektu.
VÍCE


Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

Kontakt


Lukáš Pařízek

+420 725 584 064

parizek@elmonto.cz

Kde nás najdete?


Strojnická 999/11
Praha 7 – Holešovice
170 00