Elektronický zabezpečovací systém – EZS
Naše služby

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS), lidově alarm, jsou základním prvkem zabezpečení objektu. Jsou využívány již dlouhou dobu a v dnešní době jsou již běžně instalovány i do domácností.

Elektronický zabezpečovací systém funguje na principu kontroly pohybu ve střeženém objektu, kontrole otevření dveří či oken, nebo na manipulaci s předměty (např. obraz v galerii). V prostorách objektu jsou instalovány detektory, které přenáší informaci o pohybu do ústředny. Ústředna je „mozek“ systému, který vše vyhodnocuje a v případě narušení vyhlásí poplach. Běžně jsou v objektu instalovány sirény, ale informaci o poplachu je také možné přenášet na mobilní telefon, případně na pult centrální ochrany (PCO). K ovládání systému se nejčastěji používají klávesnice.

Naše společnost nejběžněji instaluje systémy od společností Paradox nebo Honeywell. S těmito systémy máme nejlepší zkušenosti, jejich poměr cena/výkon je velmi dobrý a jsme na tyto systémy pravidelně školeni.


POPTAT ŠLUŽBY


Detekce pohybu

Hlavní detekční technologie snímá pohyb v hlídaném prostoru a upozorňuje na něj.


Detekce manipulace

Hlídat je možné pohyb s předměty, například s obrazy v galeriích.


Signalizace

V případě vyhodnocení narušení systém aktivuje sirénu.


Komunikace

Informace o narušení objektu mohou být přenášeny na mobilní telefon případně pult centrální ochrany.


GalerieReference


No more posts

Poptávkový formulář

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím tohoto poptávkového formuláře. Odpovíme vám vždy do 24 hodin.

    Jméno a příjmení
    Společnost
    Email
    Telefon
    Vaše zpráva