Přístupové systémy – EKV
Naše služby

Přístupové systémy, neboli elektronická kontrola vstupu EKV, jsou systémy, které se obvykle používají v komerční sféře. Nejčastěji jsou instalovány v kancelářských budovách, výrobních podnicích a obecně v rozlehlejších prostorách, kde je velký pohyb osob. Výjimkou ale nejsou rezidenční objekty, kde je nejčastěji instalován v bytových domech. Tam umožňuje vstup pouze oprávněným osobám, případně opravňuje k vjezdu do parkovacích prostor.

Systém funguje tak, že na přístupových trasách jsou instalovány čtečky karet (čipů), kódové klávesnice, biometrické snímače, případně kamery snímající RZ automobilu. Tyto vstupní technologie hlídají přístupové trasy a v případě oprávnění uvolní dveře, turniket či otevřou závoru. Pokud oprávnění uděleno není, trasa se neuvolní a přístup do objektu (nebo dané zóny) není umožněn. Je možné nastavení času, kdy je přístup povolen a kdy ne. Obsluha má informaci, kolik osob se v objektu právě pohybuje, což je důležitá informace v případě evakuace.


POPTAT ŠLUŽBY


Řízení přístupu

Systém ovládá přístupové trasy a dle oprávnění je uvolňuje.


Časová okna

Systém umožní vstup do objektu pouze v určených časech.


Počítání osob

Systém má informaci o počtu osob v objektu v danou chvíli.


Snadná správa

V systému lze přidělovat oprávnění automaticky např. na základě příslušnosti osoby k oddělení.


GalerieReference


No more posts

Poptávkový formulář

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím tohoto poptávkového formuláře. Odpovíme vám vždy do 24 hodin.

  Jméno a příjmení

  Společnost

  Email

  Telefon

  Vaše zpráva

  Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

  Kontakt


  Lukáš Pařízek

  +420 725 584 064

  parizek@elmonto.cz

  Kde nás najdete?


  Strojnická 999/11
  Praha 7 – Holešovice
  170 00