Pult centrální ochrany – PCO
Naše služby

Pult centrální ochrany, zkráceně PCO, je externí služba, která vzdáleně dohlíží na hlídaný objekt. Typicky pomocí komunikace s elektronickým zabezpečovacím systémem, případně s kamerovým systémem. V případě, že je pult upozorněn na narušení objektu, toto narušení prověří, na místo ihned posílá fyzickou kontrolu a v případě skutečného narušení kontaktuje Policii.

Pulty centrální ochrany v dnešní době nabízejí i doplňkové služby, jako je kontrola objektu v době dovolené, kdy je každý den provedena fyzická kontrola na místě. Dále video verifikaci, kdy je pravidelně několikrát denně pomocí kamerového systému objekt vzdáleně kontrolován a podobně.

Naše společnost služby pultu centrální ochrany přímo nenabízí, ovšem spolupracujeme s těmi nejvýznamnějšími v České republice a jsme schopni Vám pomoci s výběrem a Váš objekt na pult centrální ochrany připojit. Neváhejte nás kontaktovat.


POPTAT ŠLUŽBY


Fyzická kontrola

V případě poplachu je na místo vyslán pracovník pultu centrální ochrany, který provede fyzickou obhlídku objektu.


Videoverifikace

Pravidelná vzdálená kontrola objektu pomocí kamerového systému. Obsluha několikrát denně zkontroluje, že je vše v pořádku.


Kontrola v nepřítomnosti

V případě dlouhodobé nepřítomnosti je pravidelně prováděna fyzická kontrola objektu.


Přivolání pomoci

V případě tísně obsluha přivolá pomoc přímo na místo.


GalerieReference


No more posts

Poptávkový formulář

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím tohoto poptávkového formuláře. Odpovíme vám vždy do 24 hodin.

  Jméno a příjmení

  Společnost

  Email

  Telefon

  Vaše zpráva

  Hledáte spolehlivého a stabilního partnera?

  Kontakt


  Lukáš Pařízek

  +420 725 584 064

  parizek@elmonto.cz

  Kde nás najdete?


  Strojnická 999/11
  Praha 7 – Holešovice
  170 00